Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Version
sk: Verzia

en: Tag
sk: Značka

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Display
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Standalone
sk: Samostatné

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Expired
sk: Vypršané

en: image
sk: obrázok

en: Black
sk: Čierna

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Do not cache
sk: Nepoužívať cache

en: Failed to create style directory: %directory
sk: Nepodarilo sa vytvoriť adresár štýlov: %directory

en: Strategy
sk: Stratégia
