PWA - Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Display
te: చూపు

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Browser
te: విహారిణి

en: Black
te: నలుపు
