Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Test
bg: Тест

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Display
bg: Дисплей

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Expired
bg: Изтекли

en: image
bg: изображение

en: Black
bg: Черен
