Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Display
bs: Prikaz

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran
