Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Tag
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Display
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Background color
et: Taustavärv

en: Browser
et: Brauser

en: image
et: pilt

en: Black
et: Must

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Properties
et: Omadused

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Failed to create style directory: %directory
et: Stiilide kataloogi %directory loomine ebaõnnestus.
