Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
