Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Tag
hr: Oznaka

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Display
hr: Prikaz

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Browser
hr: Preglednik

en: image
hr: slika

en: Black
hr: Crna

en: Failed to create style directory: %directory
hr: Nije uspjelo stvaranje direktorija stilova: %directory
