Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Tag
hu: Címke

en: Test
hu: Teszt

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: URL
hu: Webcím

en: Display
hu: Megjelenítés

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Short name
hu: Rövid megnevezés

en: Background color
hu: Háttérszín

en: description
hu: leírás

en: Browser
hu: Böngésző

en: Expired
hu: Lejárt

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Metadata
hu: Metaadat

en: image
hu: kép

en: Black
hu: Fekete

en: Notification
hu: Értesítés

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Do not cache
hu: Ne gyorsítótárazza

en: Theme color
hu: Sminkszín

en: Last used
hu: Utoljára használt

en: Failed to create style directory: %directory
hu: %directory stíluskönyvtár létrehozása nem sikerült

en: Full screen
hu: Teljes képernyő

en: User Account
hu: Felhasználói fiók

en: Enable notifications
hu: Értesítések engedélyezése
