Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáfa

en: Test
is: Prófa

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: URL
is: vefslóð

en: Display
is: Sýna

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: image
is: mynd

en: Black
is: Svartur
