Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Subject
ja: 件名

en: Description
ja: 説明

en: Version
ja: バージョン

en: Tag
ja: タグ

en: Test
ja: テスト

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Display
ja: 表示

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Background color
ja: 背景色

en: description
ja: 説明

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Metadata
ja: メタデータ

en: image
ja: 画像

en: Black
ja: ブラック

en: Notification
ja: 通知

en: Public key
ja: 公開鍵

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: Properties
ja: プロパティー

en: Do not cache
ja: キャッシュしない

en: Failed to create style directory: %directory
ja: スタイルディレクトリー %directory の作成に失敗しました

en: Manifest
ja: マニフェスト
