Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Display
km: បង្ហាញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: image
km: រូបភាព

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Failed to create style directory: %directory
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​ថត​រចនាប័ទ្ម​ ៖ %directory
