Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: image
ml: ചിത്രം
