Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Display
mn: Харуулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Browser
mn: Хөтөч

en: image
mn: зураг
