Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
