Progressive Web App (7.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено
