Progressive Web App (7.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Test
ug: سىناق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: image
ug: رەسىم

en: Black
ug: قارا
