QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Download
ca: Baixa

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Other
ca: Altres

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: Backup and Migrate
ca: Còpia de seguretat i migració

en: User permissions
ca: Permisos d'usuari

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre
