QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: User settings
cy: Gosodiadau defnyddiwr

en: Other
cy: Arall

en: Account settings
cy: Gosodiadau cyfrif
