QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Download
el: Λήψη

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Other
el: Άλλο

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: User permissions
el: Άδειες χρήστη

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής
