QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Download
eu: Deskargatu

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Other
eu: Bestea

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: User permissions
eu: Erabiltzaile baimenak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
