QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: User permissions
km: សិទ្ធិ​របស់​អ្នក​ប្រើ​

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
