QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Download
ku: داگرتن

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Other
ku: هیتر

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار

en: User permissions
ku: ڕێپێدانەکانی بەکارهێنەر

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار
