QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Other
lv: Citi

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: User permissions
lv: Lietotāju tiesības

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti
