QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Download
nl: Downloaden

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Other
nl: Andere

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: User permissions
nl: Toegangsrechten

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten
