QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Download
tr: İndir

en: User settings
tr: Kullanıcı ayarları

en: Other
tr: Diğer

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: Backup and Migrate
tr: Yedekle ve Taşı (Backup and Migrate)

en: User permissions
tr: Kullanıcı yetkileri

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri
