QA Checklist (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Download
uk: Завантаження

en: DB Maintenance
uk: Обслуговування БД

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: Other
uk: Інше

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: Backup and Migrate
uk: Резервування та перенесення

en: User permissions
uk: Повноваження користувача

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу
