QA Checklist (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Download
ar: تحميل

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Other
ar: آخر

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: User permissions
ar: صلاحيات المستخدم

en: Logging and errors
ar: السجلات والأخطاء

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل
