QA Checklist (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Download
cs: Stáhnout

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: User permissions
cs: Oprávnění uživatelů

en: Logging and errors
cs: Logování a chyby

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu
