QA Checklist (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Download
da: Hent

en: User settings
da: Brugerindstillinger

en: Other
da: Anden

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: Backup and Migrate
da: Sikkerhedskopiér og migrér

en: User permissions
da: Brugertilladelser

en: Logging and errors
da: Logning og fejl

en: Recent log messages
da: Seneste logmeddelelser
