QA Checklist (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Download
et: Allalaadimine

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Other
et: Muu

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Backup and Migrate
et: Varundus ja kolimine

en: User permissions
et: Kasutajaõigused

en: Logging and errors
et: Logimine ja veateated

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated
