QA Checklist (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Download
fr: Téléchargement

en: User settings
fr: Paramètres des utilisateurs

en: Other
fr: Autre

en: Deployment
fr: Déploiement

en: Account settings
fr: Paramètres de compte

en: User permissions
fr: Droits de l'utilisateur

en: Logging and errors
fr: Journalisation et erreurs

en: Recent log messages
fr: Entrées récentes du journal
