QA Checklist (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Download
hu: Letölt

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: Other
hu: Egyéb

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: Backup and Migrate
hu: Mentés és költöztetés

en: User permissions
hu: Felhasználói jogosultságok

en: Logging and errors
hu: Naplózás és hibák

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: Available updates report
hu: Jelentés az elérhető frissítésekről
