QA Checklist (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Download
hy: Բեռնել

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
