QA Checklist (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Download
it: Scarica

en: User settings
it: Impostazioni utente

en: Other
it: Altro

en: Account settings
it: Impostazioni profilo

en: User permissions
it: Permessi utente

en: Logging and errors
it: Registro degli eventi ed errori

en: Recent log messages
it: Messaggi di log recenti
