QA Checklist (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Download
ja: ダウンロード

en: User settings
ja: ユーザーの設定

en: Other
ja: その他

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: Backup and Migrate
ja: バックアップと移動

en: User permissions
ja: ユーザーの権限

en: Logging and errors
ja: ログとエラーメッセージ

en: Recent log messages
ja: 最近のログメッセージ
