QA Checklist (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Download
jv: Undhuh

en: Other
jv: Liyané

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: User permissions
jv: Kawenangan panganggo

en: Logging and errors
jv: Log mlebu lan kaluputan

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan
