QA Checklist (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Other
kk: Басқа

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері
