QA Checklist (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Download
nn: Last ned

en: User settings
nn: Brukarinnstillingar

en: Other
nn: Andre

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger

en: Logging and errors
nn: Loggføring og feilmeldingar

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
