QA Checklist (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: User settings
ps: غړي امستنې

en: Other
ps: نور

en: User permissions
ps: غړي اجازې
