QA Checklist (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Download
pt: Descarregar

en: User settings
pt: Definições de utilizador

en: Other
pt: Outro

en: Account settings
pt: Configurações da conta

en: User permissions
pt: Permissões do utilizador

en: Logging and errors
pt: Registos e erros

en: Recent log messages
pt: Mensagens de registo recentes
