QA Checklist (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: Other
sq: Tjetër

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit
