QA Checklist (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Download
sv: Ladda ned

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: Other
sv: Övriga

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: Backup and Migrate
sv: Säkerhetskopiera och flytta

en: User permissions
sv: Behörigheter för användare

en: Logging and errors
sv: Loggar och felmeddelanden

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden
