QA Checklist (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Enable
te: చేతనించు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: User settings
te: వాడుకరి అమరికలు

en: Other
te: ఇతర

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు

en: User permissions
te: వాడుకరి అనుమతులు
