QA Checklist (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: User settings
th: ตั้งค่าผู้ใช้

en: Other
th: อื่นๆ

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: User permissions
th: สิทธิ์ของผู้ใช้

en: Logging and errors
th: เข้าสู่ระบบและข้อผิดพลาด

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด
