QA Checklist (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: User permissions
az: İstifadəçi icazələri
