QA Checklist (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Download
be: Сцягнуць

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: Backup and Migrate
be: Бэкап і Міграцыя

en: User permissions
be: Права карыстальніка

en: Logging and errors
be: Рэгістрацыя і памылкі

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
