QA Checklist (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Download
bg: Свали

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: Logging and errors
bg: Логове и грешки

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
