QA Checklist (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: User permissions
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དབང་ཚད

en: Logging and errors
bo: ཟིན་ཐོ་དང་ནོར་འཁྲུལ

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
