QA Checklist (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Download
de: Herunterladen

en: User settings
de: Benutzereinstellungen

en: SEO Checklist
de: SEO Checkliste

en: Account settings
de: Kontoeinstellungen

en: Backup and Migrate
de: Sichern und Migrieren

en: Keep track of your Drupal QA tasks.
de: Behalten Sie Überblick über Ihre Drupal-QS-Aufgaben.

en: User permissions
de: Benutzerberechtigungen

en: Logging and errors
de: Protokollierung und Fehler

en: Recent log messages
de: Aktuelle Protokollnachrichten

en: QA checklist
de: QA Checkliste

en: Other checklists
de: Weitere Checklisten

en: Performance page
de: Seite Leistung
