QA Checklist (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Download
fi: Lataa

en: User settings
fi: Käyttäjäasetukset

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: Backup and Migrate
fi: Varmuuskopionti ja migraatiot

en: Security Review
fi: Turvallisuustarkistus (Security Review)

en: User permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Logging and errors
fi: Loggaus ja virheet

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät

en: OPTIONAL: Install Filter Permissions module
fi: VAPAAEHTOINEN: Asenna Filter Permissions -moduuli
